1/7
 

DIE KOLLEKTIONEN BESTEHEN AUS EINLADUNGSKARTEN, RSVP, MENÜ, TISCHKARTEN, TISCHNUMMERN, TISCHPLÄNE / FRAGEN 

ÜBER MICH

ALEKSANDRA POPOW / DESIGNERIN WOHNSITZ BERLIN * HANDGEFERTIGTE

HOCHZEITS - KOLLEKTIONEN.

ALLE KOLLEKTIONEN KÖNNEN PERSONALISIERT WERDEN. DIE ELEMENTE WERDEN IN HANDARBEIT ZUSAMMENGEFÜGT UND UNTER DER VERWENDUNG VON AUSGEWÄHLTEN MATERIALIEN ANGEFERTIGT.

EMAIL / info@wedding-mark.com

TEL /  +49 1573 888 04 69

 
 

JEŚLI SZUKACIE MINIMALISTYCZNEJ I BARDZO STYLOWEJ OPRAWY GRAFICZNEJ SWOJEGO PRZYJĘCIA WESELNEGO, WEDDING MARK JEST NAJLEPSZYM Z MOŻLIWYCH WYBORÓW. SZLACHETNE, PIĘKNE PAPIERY. PRZEMYŚLANE, PROSTE I PIĘKNE PROJEKTY. WSPÓŁPRACA Z WEDDING MARK TO ZA KAŻDYM RAZEM WIELKA PRZYJEMNOŚĆ. I NIE CHODZI TU TYLKO O REWELACYJNY PRODUKT, ALE RÓWNIEŻ PODEJŚCIE I BARDZO PROFESJONALNY I KULTURALNY KONTAKT.

 

BARDZO POLECAM!

 

KAMILA CZERNIAWSKA - TERAZ POWIESZ TAK.

TERAZPOWIESZTAK.COM

_________

I REALLY LOVE THE WORK OF WEDDING MARK. IT’S NOT ONLY ABOUT THE HIGH CLASS QUALITY OF THE MATERIALS OLA IS WORKING WITH.  IT’S ALSO THE WAY HOW SHE PAYS ATTENTION TO THE INDIVIDUALITY OF HER CLIENTS. I FELT MORE THAN WELCOME AND SHE PERFECTLY FIGURED OUT WHO I AM AND WHAT KIND OF INVITATION FITS BEST FOR OUR WEDDING.

PERFECT WORK MADE WITH LOVE!

OLA & SAŠA

_________

ZAPROSZENIA WEDDING MARK SĄ WYJĄTKOWE, CZYSTE PROSTE W FORMIE, A PRZY TYM WYSMAKOWANE I ELEGANCKIE. WYKONANE Z PIĘKNEGO PAPIERU, Z DBAŁOŚCIĄ O NAJDROBNIEJSZY SZCZEGÓŁ. KIEDY OTWORZYŁAM PRZESYŁKĘ OD WEDDING MARK I ZOBACZYŁAM KAŻDE ZAPROSZENIE ZAPAKOWANE PIECZOŁOWICIE W BIBUŁKĘ, ZROZUMIAŁAM, Z JAKĄ UWAGĄ I SZACUNKIEM ALEKSANDRA POPOW TRAKTUJE SWOJĄ PRACE I ZAMÓWIENIA KLIENTÓW.

 

RAZ JESZCZE ZA TO DZIĘKUJĘ.

ALEKSANDRA

FRAGEN

Vielen Dank!